D50S91C4GV00LF
D50S91C4GV00LF Amphenol Communications Solutions
180795163529351c01-8646-0258.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions
D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 50 way Socket Straight Press-Fit, 200 cycles, Harpoons + Female Screw UNC 4 - 40 + Elec cont., 1.6mm, 2.4mm, 3.2mm or more PCB thickness
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції D50S91C4GV00LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D50S91C4GV00LF Виробник : Amphenol FCI c01-8646-0258.pdf Description: CONN DSUB RCPT 50POS VERT