D52QD2M4IA-A-TRAY
D52QD2M4IA-A-TRAY Dynastream Innovations
deprecatedd00001687d52moduledatasheet.v.2.71.pdf
Виробник: Dynastream Innovations
RF Transceiver 3.3V Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 34-SMD Module, Sensitivity: -96.5dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 512kB Flash, 64kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Power - Output: 4dBm, Data Rate: 60kbps, Protocol: ANT™, Current - Receiving: 16mA, Current - Transmitting: 16mA, Antenna Type: Integrated, Trace, Utilized IC / Part: nRF52832, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: I2C, SPI, UART, Part Status: Obsolete, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D52QD2M4IA-A-TRAY D52QD2M4IA-A-TRAY Виробник : Garmin Canada Inc. D52_ANT_SoC_Module_v.2.3_DS.pdf Description: RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 34-SMD Module
Sensitivity: -96.5dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 512kB Flash, 64kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Power - Output: 4dBm
Data Rate: 60kbps
Protocol: ANT™
Current - Receiving: 16mA
Current - Transmitting: 16mA
Antenna Type: Integrated, Trace
Utilized IC / Part: nRF52832
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz