D52QD2M4IA-REEL
D52QD2M4IA-REEL Dynastream Innovations
deprecatedd00001687d52moduledatasheet.v.2.71.pdf
Виробник: Dynastream Innovations
D52 ANT SoC Module
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD BT TH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 34-SMD Module, Sensitivity: -96dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 512kB Flash, 64kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Power - Output: 4dBm, Data Rate: 60kbps, Protocol: Bluetooth v4.2, Antenna Type: Integrated, Trace, Utilized IC / Part: nRF52832, RF Family/Standard: Bluetooth, Serial Interfaces: I2C, SPI, UART, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 34-SMD Module
Sensitivity: -96dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 512kB Flash, 64kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V