D52QD2M4IA-TRAY
D52QD2M4IA-TRAY Garmin Canada Inc.
D52_ANT_SoC_Module_v.2.3_DS.pdf
Виробник: Garmin Canada Inc.
Description: RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD
Packaging: Tray
Package / Case: 34-SMD Module
Sensitivity: -96.5dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 512kB Flash, 64kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Power - Output: 4dBm
Data Rate: 60kbps
Protocol: ANT™
Current - Receiving: 16mA
Current - Transmitting: 16mA
Antenna Type: Integrated, Trace
Utilized IC / Part: nRF52832
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz
Serial Interfaces: I2C, SPI, UART
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD ISM > 1GHZ TRACE SMD, Packaging: Tray, Package / Case: 34-SMD Module, Sensitivity: -96.5dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 512kB Flash, 64kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Power - Output: 4dBm, Data Rate: 60kbps, Protocol: ANT™, Current - Receiving: 16mA, Current - Transmitting: 16mA, Antenna Type: Integrated, Trace, Utilized IC / Part: nRF52832, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: I2C, SPI, UART, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.