D6511ZOV271RA140 Maida Development Company
d6511zov271ra140.pdf
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 270VAC/360VDC 10000A 424V Thru-Hole Radial
на замовлення 2106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 447
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D6511ZOV271RA140 Виробник : Maida Development Company d6511zov271ra140.pdf Var MOV 270VAC/360VDC 10000A 424V Thru-Hole Radial