Технічний опис DA15STF179C Cinch
Description: DSUB 15 F WW .585" TIN, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Wire Wrap, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DA-15ST F179C | Виробник : Cinch Connectors |
Conn D-Sub SKT 15 POS Wire Wrap ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port |
на замовлення 55 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| DA15STF179C | Виробник : Cinch Connectivity Solutions |