DA2U10100L
DA2U10100L Panasonic
DA2U10100L_E-1141132.pdf
Виробник: Panasonic
Diodes - General Purpose, Power, Switching Switching Diode
на замовлення 1035 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 80V 100MA USSMINI2-F2-B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 3 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: USSMINI2-F2-B, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 80 V.
Інші пропозиції DA2U10100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DA2U10100L Виробник : Panasonic DA2U10100L.pdf DIODE SML SIG 80V 0.1A USSMINI2 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
DA2U10100L DA2U10100L Виробник : Panasonic Electronic Components DA2U10100L.pdf Description: DIODE GP 80V 100MA USSMINI2-F2-B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 3 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: USSMINI2-F2-B
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 80 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Obsolete