DA7W2S300A30LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_mixed_fullpower_dw.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 7 (5 + 2 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 7W2.