DAL7W2P500M30LF
DAL7W2P500M30LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8639-2304.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 7 (5 + 2 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Housing/Shell (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 7W2
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 7 (5 + 2 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 7W2, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Connector: D-Sub; PIN: 7; plug; angled; THT; Contacts: brass
Type of connector: D-Sub
Number of pins: 7
Connector: plug
Spatial orientation: angled
Electrical mounting: THT
Contact material: brass
Contact plating: gold-plated
Enclosure material: steel
Operating temperature: -55...125°C
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
DAL7W2P500M30LF DAL7W2P500M30LF Виробник : FCI c01-8639-2304.pdf D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 7W2 Pin Right Angle Solder 30A, Europe Standard, 200 Cycles, Front: Threaded Insert M3, Back: Metal Brackets
на замовлення 98 шт:
Мінімальне замовлення: 98
tariffCode: 85366990
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
DAL7W2P500M30LF
Додати до обраних Обраний товар
c01-8639-2304.pdf Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інтерфейсні (D-SUB та ін.)
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DAL7W2P500M30LF Виробник : Amphenol c01-8639-2304.pdf CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SLDR Група товару: Розніми D-SUB, SCSI, Centronics Од. вим: шт