Продукція > FCI > DAM15S300
DAM15S300
DAM15S300 FCI
c01-8637-1740.pdf
Виробник: FCI
High Performance D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, machined contacts 15 Way Socket Straight spill
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DAM15S300 FCI
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DAM15S300 DAM15S300 Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8637-1734.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
на замовлення 129 шт:
на замовлення 12 шт:
DAM15S300 DAM15S300 Виробник : FCI c01-8637-1740.pdf High Performance D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, machined contacts 15 Way Socket Straight spill
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 12
DAM15S300 Виробник : Burndy c01-8637-1734.pdf Conn D-Subminiature PIN 15 POS 2.74mm Solder RA Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
на замовлення 10 шт: