DAM15S400N
DAM15S400N Amphenol Communications Solutions-FCI
42151879754377904c01-8637-1747.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Subminiature SKT 15 POS 2.74mm Wire Wrap ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Wire Wrap, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Yellow Cadmium Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A).
Інші пропозиції DAM15S400N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DAM15S400N Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8637-1747.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact