DAO3V3P543A40LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8639-2312.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Female Sockets and Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 40A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 3 (Power)
Number of Rows: 1
Contact Type: Power
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 3W3
Backset Spacing: 0.458" (11.64mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Connector Type: Plug, Female Sockets and Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 3 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 3W3, Backset Spacing: 0.458" (11.64mm).