Продукція > AMPHENOL FCI > DAO7W2S300G40LF
DAO7W2S300G40LF
DAO7W2S300G40LF Amphenol FCI
c01-8639-2302.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Mixed Contact Connectors DSUB
на замовлення 202 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 40A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 7 (5 + 2 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 7W2, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DAO7W2S300G40LF DAO7W2S300G40LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8639-2302.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
Features: Board Lock
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 40A