DAV11W1P743M30LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8639-2305.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 11 (10 + 1 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 11 (10 + 1 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) - 11C1, 11W1, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
Інші пропозиції DAV11W1P743M30LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DAV11W1P743M30LF DAV11W1P743M30LF Виробник : Amphenol FCI c01-8639-2305.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 11W1 Pin Right Angle Solder 30A, US Standard, 500 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Metal Brackets.