DAV3W3P743H30LF Amphenol ICC (FCI)
c01-8639-2313.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SLDR
Написати відгук
D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 3W3 Pin Right Angle Solder 30A, US Standard, 500 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 2.4mm PCB Thickness..
Інші пропозиції DAV3W3P743H30LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DAV3W3P743H30LF DAV3W3P743H30LF Виробник : Amphenol FCI c01-8639-2313.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 3W3 Pin Right Angle Solder 30A, US Standard, 500 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Harpoons for 2.4mm PCB Thickness.