Продукція > KYOCERA AVX > DB0402N3800ANTR\500
DB0402N3800ANTR\500
DB0402N3800ANTR\500 KYOCERA AVX
DB0402.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 3DB 90 COUPLER, 0402 SIZE, 3800
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Frequency: 3.5GHz ~ 4.1GHz
Insertion Loss: -0.5dB
Applications: LTE
Power - Max: 1W
Coupler Type: Standard
Isolation: 20dB
Return Loss: -15dB
Supplier Device Package: 0402
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - DB0402N3800ANTR/500 - LGA-Koppler, 3.5GHz bis 4.1GHz, 0402 [metrisch 1005], 4-polig, DB-Reihe, tariffCode: 85480090, Filtergehäuse / Bauform: 0402 [Metrisch 1005], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Filtertyp: Koppler, Anzahl der Pins: 4 Pins, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: DB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Durchlassfrequenz: 3.5GHz to 4.1GHz, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Anwendungen HF-Filter: 4G LTE, 5G LTE, Kfz-Elektronik, Basisstationen, Industrie, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0402N3800ANTR/500 DB0402N3800ANTR/500 Виробник : KYOCERA AVX Description: KYOCERA AVX - DB0402N3800ANTR/500 - LGA-Koppler, 3.5GHz bis 4.1GHz, 0402 [metrisch 1005], 4-polig, DB-Reihe
tariffCode: 85480090
Durchlassfrequenz: 3.5GHz to 4.1GHz
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Filtergehäuse / Bauform: 0402 [Metrisch 1005]
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 4 Pins
Anwendungen HF-Filter: 4G LTE, 5G LTE, Kfz-Elektronik, Basisstationen, Industrie
isCanonical: N
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency: 3.5GHz ~ 4.1GHz
Insertion Loss: -0.5dB
Applications: LTE
Power - Max: 1W
Coupler Type: Standard
Isolation: 20dB
Return Loss: -15dB
Supplier Device Package: 0402
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 85480090
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Filtertyp: Koppler
Anzahl der Pins: 4 Pins
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: DB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 8
DB0402N3800ANTR\500 DB0402N3800ANTR\500 Виробник : KYOCERA AVX DB0402-3304318.pdf Signal Conditioning 3dB 90 Coupler, 0402 Size, 3800 MHz, LGA
Мінімальне замовлення: 3
DB0402N3800ANTR500 DB0402N3800ANTR500 Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA AVX Components 3dB 90 Coupler, 0402 Size, 3800 MHz, LGA