DB0805A0915AWTR KYOCERA AVX Components
591db0805.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Couplers Uni-directional Coupling 0.885GHz to 0.945GHz 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DB0805A0915AWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A0915AWTR DB0805A0915AWTR Виробник : KYOCERA AVX db0805-3162574.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 915 MHz +/- 30