Продукція > AVX > DB0805A1900AWTR
DB0805A1900AWTR
DB0805A1900AWTR AVX
db0805-776525.pdf
Виробник: AVX
Signal Conditioning 1900MHZ DIRECTIONAL COUPLER
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Couplers Uni-directional Coupling 1.85GHz to 1.95GHz 4-Pin SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A1900AWTR Виробник : KYOCERA AVX Components 591db0805.pdf RF Couplers Uni-directional Coupling 1.85GHz to 1.95GHz 4-Pin SMD T/R