Продукція > KYOCERA AVX > DB0805A2017ASTR\500
DB0805A2017ASTR\500
DB0805A2017ASTR\500 KYOCERA AVX
DB0805A2017ASTR%20Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF DIR COUPLR 2.01-2.025GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Frequency: 2.01GHz ~ 2.025GHz
Insertion Loss: 0.4dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 5W
Coupling Factor: 3dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 17dB
Return Loss: 26dB
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIR COUPLR 2.01-2.025GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Frequency: 2.01GHz ~ 2.025GHz, Insertion Loss: 0.4dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 5W, Coupling Factor: 3dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 17dB, Return Loss: 26dB, Supplier Device Package: 0805, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A2017ASTR\500 DB0805A2017ASTR\500 Виробник : KYOCERA AVX DB0805A2017ASTR%20Spec.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 2017 MHz +/- 50
товару немає в наявності
DB0805A2017ASTR500 DB0805A2017ASTR500 Виробник : KYOCERA AVX db0805-776525.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 2017 MHz +/- 50