Продукція > KYOCERA AVX > DB0805A2325ASTR\500
DB0805A2325ASTR\500 KYOCERA AVX
db0805.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIRECTIONAL COUPLER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Frequency: 2.275GHz ~ 2.375GHz
Insertion Loss: 0.25dB
Applications: General Purpose
Power - Max: 10W
Coupler Type: Standard
Supplier Device Package: 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIRECTIONAL COUPLER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Frequency: 2.275GHz ~ 2.375GHz, Insertion Loss: 0.25dB, Applications: General Purpose, Power - Max: 10W, Coupler Type: Standard, Supplier Device Package: 0805.
Інші пропозиції DB0805A2325ASTR\500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB0805A2325ASTR\500 DB0805A2325ASTR\500 Виробник : KYOCERA AVX db0805-3162574.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 2325 MHz +/- 50
товару немає в наявності
DB0805A2325ASTR500 DB0805A2325ASTR500 Виробник : Kyocera AVX db0805-776525.pdf Signal Conditioning Directional Coupler 2325 MHz +/- 50