DB13W3PA00LF Amphenol Commercial Products
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DB13W3PA00LF | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |
на замовлення 237 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DB13W3PA00LF | Виробник : Amphenol FCI |
D-Sub Mixed Contact Connectors B 25 way shell Pin |
на замовлення 13 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DB13W3PA00LF | Виробник : FCI |
D-Sub Cable Connectors, Input Output Connectors, Power Cable Connector 13W3 Pin |
товару немає в наявності |
DB13W3PA00LF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
Description: CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUPFeatures: Grounding Indents Packaging: Tray Connector Type: Plug, Male Pins Contact Finish: Gold-Palladium Current Rating (Amps): 7.5A per Contact Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Number of Positions: 13 (10 + 3 Power) Number of Rows: 2 Contact Type: Signal and Power (Not Included) Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded) Termination: Solder Cup Connector Style: D-Sub, Combo Material Flammability Rating: UL94 V-0 Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 Part Status: Active |