Технічний опис DB13W3S500A30LF Amphenol FCI
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 13 (10 + 3 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DB13W3S500A30LF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
на замовлення 130 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DB13W3S500A30LF | Виробник : Amphenol Commercial Products |
D-Sub Mixed Contact Connectors 13W3 SKT RA SLDR 30A SHELL SZ B EU STAND |
на замовлення 60 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DB13W3S500A30LF | Виробник : FCI |
D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 13W3 Socket Right Angle Solder 30A, Europe Standard, 200 Cycles, Front: Without Accessory, Back: Without Accessory on PCB |
товару немає в наявності |