DB13W3SA00LF FCI
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D-Sub Cable Connectors, Input Output Connectors, Power Cable Connector 13W3 Socket |
на замовлення 146 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
DB13W3SA00LF | Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS |
DB13W3SA00LF | Виробник : Amphenol ICC (FCI) |
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS SOLDER CUPPackaging: Tray Connector Type: Receptacle, Female Sockets Contact Finish: Gold-Palladium Current Rating (Amps): 7.5A per Contact Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Number of Positions: 13 (10 + 3 Power) Number of Rows: 2 Contact Type: Signal and Power (Not Included) Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded) Termination: Solder Cup Connector Style: D-Sub, Combo Material Flammability Rating: UL94 V-0 Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 Part Status: Active |
DB13W3SA00LF | Виробник : Amphenol Commercial Products |
D-Sub Mixed Contact Connectors B 25 way shell Socket |
DB13W3SA00LF | Виробник : Amphenol FCI |