DB2440200L
DB2440200L Panasonic
DB2440200L_E-1142044.pdf
Виробник: Panasonic
Schottky Diodes & Rectifiers 40V 2A TMiniP2-F2-B 2.4x4.7mm Flat lead
на замовлення 1374 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTT 40V 2A TMINIP2-F2-B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 15 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: TMiniP2-F2-B, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 2 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 40 V.
Інші пропозиції DB2440200L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB2440200L DB2440200L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: DIODE SCHOTT 40V 2A TMINIP2-F2-B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 15 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: TMiniP2-F2-B
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 40 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky