DB25P564GTXLF
DB25P564GTXLF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Features: Board Lock, Grounding Indents
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER, Features: Board Lock, Grounding Indents, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB25P564GTXLF DB25P564GTXLF Виробник : Amphenol Communications Solutions-FCI c-dsub-0065.pdf D-Sub Standard Board Mount Connector, Input Output Connectors, Signal 25 Way Pin Right Angle + Harpoon
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
на замовлення 255 шт:
на замовлення 180 шт:
Мінімальне замовлення: 34