DB9W4P500G30LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 9 (5 + 4 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 9W4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 9 (5 + 4 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 9W4.