Продукція > FCI > DB9W4S543G30LF
DB9W4S543G30LF
DB9W4S543G30LF FCI
c01-8639-2300.pdf
Виробник: FCI
Conn D-Sub SKT 4Power/5Signal POS Solder RA Thru-Hole 9 Terminal 1 Port Tray
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 9 (5 + 4 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 9W4, Part Status: Active.
Інші пропозиції DB9W4S543G30LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DB9W4S543G30LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c01-8639-2300.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Part Status: Active
товару немає в наявності
DB9W4S543G30LF DB9W4S543G30LF Виробник : Amphenol FCI c01-8639-2300.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Mixed Signal and Power 9W4 Socket Right Angle Solder 30A, Europe Standard, 500 Cycles, Front:Without Accessory, Back:Harpoons for 1.6mm PCB Thickness.