DBI20-16B
DBI20-16B Diotec Semiconductor
dbi2004b.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: BRIDGE RECT 3P 1.6KV 3A DBI-B
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-SIP
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: DBI-B
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV
Current - Average Rectified (Io): 3 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1600 V
на замовлення 256 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 3P 1.6KV 3A DBI-B, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-SIP, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: DBI-B, Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV, Current - Average Rectified (Io): 3 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1600 V.
Інші пропозиції DBI20-16B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBI20-16B DBI20-16B Виробник : Diotec Semiconductor dbi2004b.pdf Bridge Rectifiers Bridge, 3phase, DBI, 1600V, 20A, 150C, 200A