DBI25-08A
DBI25-08A Diotec Semiconductor
dbi25005a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Rectifier Bridge Single 800V 4A 5-Pin Case DBI Tube
на замовлення 1383 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 3PHASE 800V 40A DBI, Packaging: Tube, Package / Case: 5-SIP, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: DBI, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 40 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 12.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 800 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBI25-08A DBI25-08A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Description: BRIDGE RECT 3PHASE 800V 40A DBI
Packaging: Tube
Package / Case: 5-SIP
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: DBI
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 40 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 12.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 800 V
на замовлення 337 шт:
Кількість Ціна
DBI25-08A DBI25-08A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Bridge Rectifiers Bridge, 3phase, DBI, 800V, 25A, 175C, 370A
на замовлення 267 шт:
DBI25-08A DBI25-08A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Diode Rectifier Bridge Single 800V 4A 5-Pin Case DBI Tube