DBI25-12A
dbi25005a.pdf
Код товару: 99603
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
товару немає в наявності
Ціна
Description: Bridge rectifier: three-phase; Urmax: 1200V; If: 25A; Ifsm: 370A
Type of bridge rectifier: three-phase
Max. off-state voltage: 1.2kV
Load current: 25A
Max. forward impulse current: 370A
Version: flat
Case: DBI-A
Electrical mounting: THT
Leads: flat pin
Kind of package: tube
Features of semiconductor devices: UL approval
Max. forward voltage: 1.05V
на замовлення 656 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DBI25-12A DBI25-12A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Diode Rectifier Bridge Single 1.2KV 4A 5-Pin Case DBI Tube
на замовлення 228 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 706 шт:
Мінімальне замовлення: 23
DBI25-12A DBI25-12A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Description: BRIDGE RECT 3P 1.2KV 40A DBI-A
Packaging: Tube
Package / Case: 5-ESIP
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: DBI-A
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.2 kV
Current - Average Rectified (Io): 40 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 12.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1200 V
на замовлення 265 шт:
DBI25-12A DBI25-12A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Bridge Rectifiers Bridge, 3phase, DBI, 1200V, 25A, 175C, 370A
на замовлення 97 шт:
на замовлення 229 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
DBI25-12A Виробник : Diotec dbi25005a.pdf Диодный мост: трехфазный; Urmax: 1200В; If: 25А; Ifsm: 370А; THT Група товару: Діодні мости малопотужні Од. вим: шт