DBI25-18A
DBI25-18A Diotec Semiconductor
dbi25005a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Rectifier Bridge Single 1.8KV 4A 5-Pin Case DBI Tube
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 3P 1.8KV 40A DBI-A, Packaging: Tube, Package / Case: 5-ESIP, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: DBI-A, Voltage - Peak Reverse (Max): 1.8 kV, Current - Average Rectified (Io): 40 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 12.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1800 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBI25-18A DBI25-18A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Bridge Rectifiers Bridge, 3phase, DBI, 1800V, 25A, 175C, 370A
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DBI25-18A DBI25-18A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Description: BRIDGE RECT 3P 1.8KV 40A DBI-A
Packaging: Tube
Package / Case: 5-ESIP
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: DBI-A
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.8 kV
Current - Average Rectified (Io): 40 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 12.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1800 V
на замовлення 655 шт:
DBI25-18A DBI25-18A Виробник : Diotec Semiconductor dbi25005a.pdf Diode Rectifier Bridge Single 1.8KV 4A 5-Pin Case DBI Tube
товару немає в наявності