Продукція > ITT CANNON, LLC > DBMC-13X3S-J-A197
DBMC-13X3S-J-A197
DBMC-13X3S-J-A197 ITT Cannon, LLC
DBMC-13X3S-J-A197_SPEC.pdf?PARTNO=DBMC-13X3S-J-A197
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Features: Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A, 7.5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 13 (10 + 3 Coax)
Number of Rows: 2
Contact Type: Coax and Signal
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Backset Spacing: 0.283" (7.20mm)
Primary Material: Metal
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Shielded, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 13 (10 + 3 Coax), Number of Rows: 2, Contact Type: Coax and Signal, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin-Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3, Backset Spacing: 0.283" (7.20mm), Primary Material: Metal.