Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > DBO13W3P500G301JLF
DBO13W3P500G301JLF Amphenol ICC (FCI)
c-8639-2372.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 13 (10 + 3 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 13 (10 + 3 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).