DBO13W3S300G30LF
DBO13W3S300G30LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Features: Board Lock
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
на замовлення 1003 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR, Features: Board Lock, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 13 (10 + 3 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBO13W3S300G30LF DBO13W3S300G30LF Виробник : Amphenol Commercial Products io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors 13W3 PIN STRT SOLDER SHELL SIZE B 30A