DBO13W3S543H30LF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A, 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 13 (10 + 3 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 13C3, 13W3, Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).