Продукція > AMPHENOL FCI > DBO25P565MTXLF
DBO25P565MTXLF
DBO25P565MTXLF Amphenol FCI
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors D-SUB R/A
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 169 шт:
Кількість Ціна
DBO25P565MTXLF DBO25P565MTXLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold or Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)