DBO25S364TLF
DBO25S364TLF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_standard_board_mount.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold or Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Backset Spacing: 0.409" (10.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold or Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Backset Spacing: 0.409" (10.40mm).