DBO5W5S500G30LF
DBO5W5S500G30LF Amphenol Commercial Products
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Mixed Contact Connectors 5W5 SKT RA SOLDER SH SZ B 30A EU STAND
на замовлення 137 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 5POS R/A SOLDER, Packaging: Tray, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 5 (Power), Number of Rows: 1, Contact Type: Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 5W5, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.458" (11.64mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBO5W5S500G30LF DBO5W5S500G30LF Виробник : Amphenol FCI io_dsub_brochure.pdf D-Sub Mixed Contact Connectors 5W5 SKT RA SOLDER SH SZ B 30A EU STAND
на замовлення 64 шт:
Кількість Ціна
DBO5W5S500G30LF DBO5W5S500G30LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 5POS R/A SOLDER
Packaging: Tray
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 5 (Power)
Number of Rows: 1
Contact Type: Power
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 5W5
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.458" (11.64mm)