DBP25P464TXLF
DBP25P464TXLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0067.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub PIN 25 POS 1.38mm Wire Wrap ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port Tray
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Wire Wrap, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B).
Інші пропозиції DBP25P464TXLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBP25P464TXLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c-dsub-0067.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 7.5A