DBP25S064TLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0064.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub SKT 25 POS 1.38mm Solder Bucket ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port Tray
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS SLDR CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B).
Інші пропозиції DBP25S064TLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBP25S064TLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c-dsub-0064.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 25POS SLDR CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 7.5A