DBPO25S365TLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0067.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub SKT 25 POS 2.76mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DSUB DP SIGNAL STB 25 SO, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Primary Material: Metal.
Інші пропозиції DBPO25S365TLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBPO25S365TLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) Description: DSUB DP SIGNAL STB 25 SO
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact