DBPS25S365TLF
DBPS25S365TLF Amphenol ICC (FCI)
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Board Side
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side, Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B).
Інші пропозиції DBPS25S365TLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBPS25S365TLF DBPS25S365TLF Виробник : Amphenol FCI io_dsub_brochure.pdf D-Sub Standard Connectors High Performance D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, machined contacts 25 Way Socket Straight Spill