DBPV25P564GTXLF
DBPV25P564GTXLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0069.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub M 25 POS 1.38mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
Написати відгук
D-Sub Standard Connectors High Performance D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, machined contacts 25 Way Pin Right Angle.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBPV25P564GTXLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c-dsub-0069.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
товару немає в наявності
DBPV25P564GTXLF DBPV25P564GTXLF Виробник : Amphenol FCI c-dsub-0069.pdf D-Sub Standard Connectors High Performance D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, machined contacts 25 Way Pin Right Angle