DBPV25P565GTXLF
DBPV25P565GTXLF Amphenol Communications Solutions-FCI
c-dsub-0069.pdf
Виробник: Amphenol Communications Solutions-FCI
Conn D-Sub PIN 25 POS 1.38mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Grounding Indents, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, GXT™, Current Rating (Amps): 7.5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Backset Spacing: 0.406" (10.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBPV25P565GTXLF DBPV25P565GTXLF Виробник : Amphenol ICC (FCI) c-dsub-0067.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Features: Board Lock, Grounding Indents
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold, GXT™
Current Rating (Amps): 7.5A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Backset Spacing: 0.406" (10.30mm)