DBR-3200-48
DBR-3200-48 MEAN WELL USA Inc.
DBR-3200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 48V 55A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 12.80" L x 4.21" W x 1.61" H (325.00mm x 107.00mm x 41.00mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 3200W
Voltage - Nominal: 48V
Charge Current - Max: 55A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - DBR-3200-48 - Ladegerät, Rackmontage, 3200W, 58.8V, Bleiakku, Lithium-Ionen-Akku, Produktreihe DBR-3200, tariffCode: 85044060, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen, euEccn: NLR, Netzsteckertyp: -, Ladegerät: Steckerladegerät, Batterie-/Akkugrößencode: -, Versorgungsspannung: 58.8V, hazardous: false, IEC-Code Batterie/Akku: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, NEDA-Code: -, Produktpalette: DBR-3200 Series, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBR-3200-48 DBR-3200-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dbr-3200-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 57.6V 55A 3200W
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
DBR-3200-48 DBR-3200-48 Виробник : MEAN WELL DBR-3200-spec.pdf Description: MEAN WELL - DBR-3200-48 - Ladegerät, Rackmontage, 3200W, 58.8V, Bleiakku, Lithium-Ionen-Akku, Produktreihe DBR-3200
tariffCode: 85044060
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Unterstützte Batterie-/Akkutechnologie: Bleisäure, Li-Ionen
euEccn: NLR
Netzsteckertyp: -
Ladegerät: Steckerladegerät
Batterie-/Akkugrößencode: -
Versorgungsspannung: 58.8V
hazardous: false
IEC-Code Batterie/Akku: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
NEDA-Code: -
Produktpalette: DBR-3200 Series
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
товару немає в наявності
DBR-3200-48 DBR-3200-48 Виробник : MEAN WELL DBR-3200-spec.pdf Battery Chargers 3200W 48V 55A Rack PMBus Batt Charger