DBU-3200-24
DBU-3200-24 MEAN WELL USA Inc.
DBU-3200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 24V 110A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 24V
Size / Dimension: 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.80mm x 107.00mm x 41.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 3200W
Voltage - Nominal: 24V
Charge Current - Max: 110A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 24V 110A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 24V, Size / Dimension: 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.80mm x 107.00mm x 41.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 3200W, Voltage - Nominal: 24V, Charge Current - Max: 110A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBU-3200-24 DBU-3200-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dbu3200spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 28.8V 110A 3200W
на замовлення 13 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
DBU-3200-24 DBU-3200-24 Виробник : MEAN WELL DBU-3200-spec.pdf Battery Chargers 3200W 24V 110A PMBus Batt Charger