DBU-3200-48
DBU-3200-48 MEAN WELL USA Inc.
DBU-3200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 48V 55A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.80mm x 107.00mm x 41.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 3200W
Voltage - Nominal: 48V
Charge Current - Max: 55A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER ENCLOSED 48V 55A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.80mm x 107.00mm x 41.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 3200W, Voltage - Nominal: 48V, Charge Current - Max: 55A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBU-3200-48 DBU-3200-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. dbu3200spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 57.6V 55A 3200W
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DBU-3200-48 DBU-3200-48 Виробник : MEAN WELL DBU-3200-spec.pdf Battery Chargers 3200W 48V 55A PMBus Batt Charger