DBUF20-24
DBUF20-24 MEAN WELL
DBUF20-24-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Buffer Modules 24V 20A DIN Rail Buffer Module
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - DBUF20-24 - Puffermodul, 24V DC, 20A, Netzteil, DIN-Schiene, tariffCode: 85371098, Art des Zubehörs: Puffer-Modul, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Geregelte 24V DC-Netzteile, usEccn: EAR99, Produktpalette: DBUF20 Series, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBUF20-24 DBUF20-24 Виробник : MEAN WELL 3111174.pdf Description: MEAN WELL - DBUF20-24 - Puffermodul, 24V DC, 20A, Netzteil, DIN-Schiene
tariffCode: 85371098
Art des Zubehörs: Puffer-Modul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Geregelte 24V DC-Netzteile
usEccn: EAR99
Produktpalette: DBUF20 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
DBUF20-24 DBUF20-24 Виробник : MEAN WELL DBUF20-24-spec.pdf Буферний модуль 20А Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DBUF20-24 DBUF20-24 Виробник : MEAN WELL DBUF20-24-spec.pdf Буферний модуль 20А Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
DBUF20-24 DBUF20-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DBUF20-24-spec.pdf Description: 20A DIN RAIL BUFFER MODULES O/P
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 24V Power Supplies