DBUF40-24
DBUF40-24 MEAN WELL
DBUF40-24-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Buffer module; for DIN rail; 24VDC; 40A; 23÷30VDC; -25÷75°C
Operating temperature: -25...75°C
Mounting: for DIN rail mounting
Electrical connection: terminal block
Supply voltage: 23...30V DC
Output voltage: 24V DC
Output voltage range: 22...29V DC
Output current: 40A
Type of power supply accessories: buffer module
Kind of power supply: for DIN rail
на замовлення 90 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Buffer module; for DIN rail; 24VDC; 40A; 23÷30VDC; -25÷75°C, Operating temperature: -25...75°C, Mounting: for DIN rail mounting, Electrical connection: terminal block, Supply voltage: 23...30V DC, Output voltage: 24V DC, Output voltage range: 22...29V DC, Output current: 40A, Type of power supply accessories: buffer module, Kind of power supply: for DIN rail.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DBUF40-24 DBUF40-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DBUF40-24-spec.pdf Description: 40A DIN RAIL BUFFER MODULES O/P
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 24V Power Supplies
Accessory Type: Buffer Module
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DBUF40-24 DBUF40-24 Виробник : MEAN WELL DBUF40-24-spec.pdf Buffer Modules 24V 40A DIN Rail Buffer Module
на замовлення 871 шт:
на замовлення 1 шт:
DBUF40-24 DBUF40-24 Виробник : MEAN WELL 3111174.pdf Description: MEAN WELL - DBUF40-24 - Puffermodul, 24V DC, 40 A, Netzteil, DIN-Schiene
tariffCode: 85371098
Art des Zubehörs: Puffer-Modul
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Geregelte 24V DC-Netzteile
usEccn: EAR99
Produktpalette: DBUF40 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
DBUF40-24 DBUF40-24 Виробник : MEAN WELL DBUF40-24-spec.pdf Буферний модуль 40А Група товару: AC-DC-перетворювачі з функцією UPS Од. вим: шт
товару немає в наявності
DBUF40-24 DBUF40-24 Виробник : MEAN WELL DBUF40-24-spec.pdf Буферний модуль 40А Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт