DC-400-102
DC-400-102 Bivar Inc.
DC_Series_Product_Expansion_Brief.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: CARD GUIDE DEEP 4.0" 0.102" BK
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm)
на замовлення 225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CARD GUIDE DEEP 4.0" 0.102" BK, Packaging: Box, For Use With/Related Products: 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards, Accessory Type: Nylon, Snap-In Mount, 4.000" (101.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DC-400-102 DC-400-102 Виробник : Bivar DC_XXX_XXX.pdf Circuit Board Hardware - PCB Grip-O-Gides Deep Channel 4.0in length